Jesteś tutaj: PRODUKTY Okna Drewniane

Okna Drewniane

Wybór okien należy do jednego z ważnych etapów budowy lub remontu domu. Wybierając stolarkę, stawiajmy na renomowanych producentów. Odeszły już w przeszłość czasy, kiedy Klienci decydując się na jednoramowe okna drewniane mieli do dyspozycji tylko jeden typ. 

Można dzisiaj dobrać okna tak, by skutecznie chroniły wnętrza przed utratą ciepła, zewnętrznym hałasem, włamaniem czy też wiatrem. Przeznaczone do budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Dla tradycjonalistów polecamy serię profili SOFT-LINE o prostej, miękkiej formie rysunku, zaś pasjonatom modernistycznych i nowoczesnych rozwiązań polecamy profile typu HARD-LINE, odznaczające się surowym wyglądem i awangardowym rozmiarem. Linia RETRO z pewnością będzie odpowiadała wygórowanym oczekiwaniom estetycznym miłośników klasycznej elegancji. Proponujemy wyroby do obiektów historycznych oraz stylizowanych na takie. Oferujemy także znane od pokoleń modele skrzynkowe oraz typowe angielskie formy stolarki.

Drewno charakteryzuje ciepło, faktura, usłojenie, kolorystyka każdego okna drewnianego , ponadczasowa i różnorodna stylistyka, niezawodne bezpieczeństwo i komfortowa obsługa. Czasem wykończone są powłoką kryjącą, częściej jednak transparentną, w kilkunastu standardowych odcieniach , z widocznym słojem, co jest główna zaletą tego materiału.

Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta pozwoli każdemu z Państwa wybrać rozwiązanie idealne dla siebie.