Jesteś tutaj: O NAS

Na czas, na miejsce, na pewno

okFirma MER zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej od 1998 roku. DAJE NAM TO OBECNIE  21 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY!

Firma MER to również wieloletni Partner Handlowy znanego producenta stolarki drewnianej firmy
WELET z Maszewa, który obecnie jest liderem nie tylko w kraju ale i w Europie.

I wreszcie firma MER to Ludzie znający się na rzeczy, oddani temu w czym się specjalizują, nierzadko będący ekspertami w tej dziedzinie, poprzez zdobyte doświadczenie, w szeroko pojętej branży stolarki.

Nasz główny obszar działania to teren województwa mazowieckiego, lecz możemy się również poszczycić działaniem w całym kraju.

Przez te wszystkie lata kierujemy się zasadą, aby oferować nowoczesne, sprawdzone i korzystne kosztowo, rozwiązania produktowe pamiętając jednocześnie, że 50% SUKCESU TO PROFESJONALNY MONTAŻ.

A tutaj możemy gwarantować najwyższą jakość dzięki własnym i stałym ekipom montażowym, licznym realizacjom i praktyce w zaawansowanych technikach montażowych takich jak: montaż w warstwie ocieplenia, ciepły montaż z użyciem folii lub taśm rozprężnych, „folii EPDM itp. Do montażu używamy tylko materiałów certyfikowanych i uznanych producentów.

Wszystko powyższe + 21 lat doświadczenia sprawia, iż jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zadania, od najbardziej wymagających Inwestorów.

Świadczymy również pełen pakiet usług serwisowych stolarki okiennej i drzwiowej drewnianej. Nasze usługi wykonujemy począwszy od indywidualnego Klienta, poprzez wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie i firmy budowlane.